درب ضد سرقت ترکتنوع رنگی متریال در روکش های درب ضد سرقت زیاد زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. اما در ابتدا بایستی اشاره بشود که خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود. اما بسیاری از فرآیند های تولید درب ضد سرقت نیز بوسیله مهندسین ترکیه در ایران راه اندازی شده است. روکش های که مورد مصرف می شود روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی است . دلیل استفاده از این نوع روکش ها این است که طرح نقش چوب گردو بلوط بسیار زیاد قشنگ است و در برخی از مواقع بخصوص جهت چوب گردو نیازی به استفاده از رنگ های متنوع با شاپان ناست با استفاده از خود رنگ آسان طرح نقش قشنگ یی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود. اما مصرف از روکش های وارداتی اروپایی کانادایی آمریکایی باعث می شود که نرخ ی نهایی در ضد سرقت بیشتر از معمول تمام شود ولی در کنار این عمر زیبا یی خاصی را برای در ضد سرقت به ارمغان می آورد. بلوط نیز به تغییرات آوندی در ساختار ریز خود و بزرگ بودن آوندهای چوب انتها و چوب انتها خود نقوش زنده ای را ایجاد می نماید اما به جز رنگ های نیز رنگ می توان از رنگ های پلی استری رنگی هم جهت رنگ آمیزی این نوع روکش درب ضد سرقت مصرف کرد. در کنار این یک نوع روکش وجود دارد که بسیار زیاد خیلی در ایران مورد استقبال است و مصرف از روکش ملچ است که نقش قشنگ و زنده ای را بوجود می آورد. ا از روکش های hpl و روکش های ملامینه هم برای روکش درب ضد سرقت مصرف می شود که بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است. طرح های پاییز و بهار زمستان بر روی درب ضد سرقت می تواند علامت زندگی باشد که خیلی زیبا دل فریب است . یک نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش است که ممکن است بتوان گفت بیشتر اندازه استفاده را در بین روکش ها دارد دلیل آن قیمت مناسب طرح های مناسب این نوع روکش است . بر روی روکش های راش رنگ های متنوع گردویی سیر و روشن و ماهاگونی غیره بوجود می آید که خیلی زیبا است و استقبال خوب ی از طرف خریداران شده است.

درب ضد سرقت دولنگه

همان گونه که معین است درب ضد سرقت دولنگه از درب های تک لنگه از امنیت کمتری برخوردار است. به دلیل پهنای بالای درب ضد سرقت دولنگه میزان پایداری درب نسبت به درب های تک لنگه پایین تر است. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه در کارخانه و در محل پروژه نصب آن زیاد سخت است به اینکه طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین باعث كم شدن پایداری می شود. در درب ضد سرقت دولنگه خوب است از پاشنه سنگی جهت درب استفاده شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه برای درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه است با این تفاومت که به قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد. در درب ضد سرقت دولنگه اگر نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای CNC آسان مصرف می شود. در پشت لنگه ثابت نیز از قفل های ویِژگزینشه در بالای درب برای پایداری خوب لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی درب ضد سرقت دولنگه ارتقا پیدا نماید . در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه انبار کارخانه حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی است . مصرف از لولاهای ترکیه ای بایستی بیشتر از میزان معمول درب های تک لنگه انجام شود و کلا می توان گفت اقطعا ل افتادگی درب در طی و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی است . اما نوع روکش این نوع درب ها هم شبیه بقیه درب های دو لنگه است ولی خوبتر از روکش چوبی با رنگ پلی استر مصرف شود این به این است که با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب می توان با استفاده ار بتونه و هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد رنگ دوباره به روکش چوب داد.

آتار درب سلماس

کمپانی درسام نمایندگی فروش درب های ضد سرقت آتار درب در تهران است . علاوه بر این نوع درب های ، درب های داخلی آتار درب سلماس جهت ارائه به مشتریان موجود است . کارخانه آتار درب سلماس در حدود ۲ دهه تجربه در زمینه تولید درب های ضد سرقت و درب های HDF درب های MDF درب های ضد حریق است . آتار درب سلماس یکی از قطب های تولید درب در ایران خاورمیانه است و این شرکت پروژه های بسیاری را در کشورهای همسایه بخصوص حوزه خلیج فارس به اتمام رسانده است. مدیریت کارخانه توسط متخصصین امر با بالاترین سطح تحصیلات مدیریت می شود. اکثر افرادی که در چارت سازمانی کارخانه آتار درب مشغول به کار می باشند از افراد بومی منظقه سلماس است . محل کارخانه در شهرک صنعتی سلماس است نزدیکی کارخانه به ترکیه فرصت بهتر ی را به این مجموعه داده است که اکثر یرآق را از کشور ترکیه بخصوص رویه های درب های ضد سرقت و رویه های درب های داخلی را از کشور ترکیه وارد کنند. یکی دیگر از خصوصیات ی درب های آتار درب سلماس قیمت پایین این درب در مقایسه بابقیه کارخانجات تولید داخل است . اما بایستی بیان شود که بعضی از نمایندگی محصولات کارخانه آتار درب سلماس را به نام ترک ترکیه روانه بازار می کنند که کار مناسب ای ناست . در سالیان اخیر کارخانه آتار درب دراین فکر بوده است که مدل های درب های ضد سرقت و داخل را روانه بازار نماید . قابلیت تولید بالا کیفیت رویه های مورد استفاده از خصوصیات ی منحصر بفرد بی بدلیل آتار درب سلماس است . نمایندگی های بسیاری در کشور در حال ارائه کالاها آتار درب است و فروش محصولات آتار درب سلماس می تواند امنیت را در سطح کشور فراهم کنند.