قیمت درب های ضد سرقتتنوع رنگی متریال در روکش های درب ضد سرقت زیاد زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان در گاهی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. اما در ابتدا باید اشاره بشود که خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود. اما بسیاری از فرآیند های تولید درب ضد سرقت هم توسط مهندسین ترکیه در ایران راه اندازی شده است. روکش های نو که مورد مصرف می شود روکش های گردو آمریکایی بلوط آمریکایی است . استفاده از این نوع روکش ها این است که طرح و نقش چوب گردو بلوط بسیار زیاد زیبا است و در برخی از مواقع بخصوص جهت چوب گردو نیازی به استفاده از رنگ های متنوع با شاپان ناست با مصرف از یک خود رنگ آسان طرح نقش قشنگ یی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود. اما استفاده از روکش های وارداتی اروپایی و کانادایی و آمریکایی باعث می شود که تعرفه ی نهایی در ضد سرقت بیشتر از معمول تمام شود ولی در کنار این عمر زیبا یی خاصی را جهت در ضد سرقت به ارمغان می آورد. بلوط هم به تغییرات آوندی در ساختار ریز خود بزرگ بودن آوندهای چوب انتها و چوب انتها خود نقوش زنده ای را ایجاد می نماید اما به جز رنگ های رنگ می توان از رنگ های پلی استری رنگی نیز برای رنگ آمیزی این نوع روکش درب ضد سرقت استفاده کرد. در کنار این نوع روکش وجود دارد که بسیار زیاد زیاد در ایران مورد استقبال است و استفاده از روکش ملچ است که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. ا از روکش های hpl و روکش های ملامینه نیز برای روکش درب ضد سرقت مصرف می شود که بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است. طرح های پاییز و بهار زمستان بر روی درب ضد سرقت می تواند علامت زندگی باشد که بسیار زیاد زیبا دل فریب است . نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش است که ممکن است بتوان گفت بیشتر اندازه استفاده را در بین روکش ها دارد دلیل آن قیمت مناسب طرح های مناسب این نوع روکش است . بر روی روکش های راش رنگ های متنوع گردویی سیر روشن و ماهاگونی غیره بوجود می آید که زیاد زیبا است و استقبال بهتر ی از طرف خریداران شده است.

درب ضد سرقت دولنگه

همان گونه که معین است درب ضد سرقت دولنگه از درب های تک لنگه از امنیت کمتری برخوردار است. به دلیل پهنای بالای درب ضد سرقت دولنگه میزان پایداری درب نسبت به درب های تک لنگه پایین تر است. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه در کارخانه و در محل پروژه نصب آن خیلی سخت است به دلیل اینکه طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث كم شدن پایداری می شود. در درب ضد سرقت دولنگه بهتر است از پاشنه سنگی جهت درب استفاده شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه جهت درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه است با این تفاومت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد. در درب ضد سرقت دولنگه چنانچه نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای CNC آسان مصرف می شود. در پشت لنگه ثابت از قفل های ویِژگزینشه در بالای درب جهت پایداری خوبتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی درب ضد سرقت دولنگه افزایش پیدا نماید . در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه و انبار کارخانه حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی است . مصرف از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از میزان معمول درب های تک لنگه انجام شود و معمولا می توان گفت اقطعا ل افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی است . اما نوع روکش این نوع درب ها هم شبیه بقیه درب های دو لنگه است ولی بهتر از روکش چوبی با رنگ پلی استر مصرف شود و این به این دلیل است که با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب می توان با مصرف ار بتونه هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد و رنگ دوباره به روکش چوب داد.

آتار درب سلماس

مجموعه درسام نمایندگی فروش درب های ضد سرقت آتار درب در تهران است . علاوه بر این نوع درب های ، درب های داخلی آتار درب سلماس هم جهت ارائه به مشتریان موجود است . کارخانه آتار درب سلماس در حدود ۲ دهه تجربه در زمینه تولید درب های ضد سرقت درب های HDF و درب های MDF درب های ضد حریق است . آتار درب سلماس یکی از قطب های تولید درب در ایران و خاورمیانه است و این کمپانی پروژه های بسیاری را در کشورهای همسایه بخصوص حوزه خلیج فارس به اتمام رسانده است. مدیریت کارخانه بوسیله متخصصین امر با بالاترین سطح تحصیلات مدیریت می شود. اکثر افرادی که در چارت سازمانی کارخانه آتار درب مشغول به کار می باشند از افراد بومی منظقه سلماس است . محل کارخانه در شهرک صنعتی سلماس است نزدیکی کارخانه به ترکیه فرصت بهتر ی را به این مجموعه داده است که اکثر یرآق را از کشور ترکیه بخصوص رویه های درب های ضد سرقت و رویه های درب های داخلی را از کشور ترکیه وارد کنند. یکی دیگر از خصوصیات ی درب های آتار درب سلماس قیمت پایین این درب در مقایسه بابقیه کارخانجات تولید داخل است . اما می بایست بیان شود که بعضی از نمایندگی کالاها کارخانه آتار درب سلماس را به نام ترک ترکیه روانه بازار می کنند که کار مناسب ای ناست . در سالیان اخیر کارخانه آتار درب دراین فکر بوده است که مـدل های درب های ضد سرقت و داخل را روانه بازار نماید . قابلیت تولید بالا کیفیت رویه های مورد مصرف از خصوصیات ی منحصر بفرد بی بدلیل آتار درب سلماس است . نمایندگی های بسیار زیاد ی در کشور در حال ارائه محصولات آتار درب است و فروش محصولات آتار درب سلماس می تواند امنیت را در سطح کشور فراهم کنند.